Ostrowiecka 25, 27-200 Starachowice
41-261-17-40
663476167 lub 608362216

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu


Postanowienia ogólne

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod http://romek-elektro.pl/regulamin-sklepu
Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2016 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem http://romek-elektro.pl/
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem http://romek-elektro.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem http://romek-elektro.pl/ jest firma:

Aldona Ołubiec ROMEK-ELEKTRO BIS
ul. Ostrowiecka 25
27-200 Starachowice
REGON: 260458690
NIP: 6641907441

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej http://romek-elektro.pl/

Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu http://romek-elektro.pl/ podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie http://romek-elektro.pl/ nie zawierają kosztów wysyłki.

Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie http://romek-elektro.pl/, oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem http://romek-elektro.pl/

Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 12.00 (wysyłane za pośrednictwem kuriera) lub 9.00 (wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej) realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego.
Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:

  • przelew bankowy na konto sklepu,
  • płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).(nie dotyczy wysyłki kurierem).
    Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu http://romek-elektro.pl/ są realizowane w ciągu:

Poczta Polska – 1 do 2 dni (przesyłka priorytetowa),
Kurier – na następny dzień roboczy.
Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.
W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Sklep http://romek-elektro.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" art. 27 Konsument, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość może w terminie 14 dni od daty odebrania Produktów, odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art 34 ust. 2 i art 35. Prawo to dotyczy wyłącznie transakcji konsumenckich na osobę fizyczną, natomiast nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczej. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 art. 44 ust. 1).

Sklep http://romek-elektro.pl/ zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
Zwrotowi podlega koszt zamówionego produktu, koszt dostawy nie podlega zwrotowi, koszt odesłania produktu do sklepu również pokrywa Kupujący.

Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie http://romek-elektro.pl/ są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
Sklep http://romek-elektro.pl/ zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres :
Aldona Ołubiec ROMEK-ELEKTRO BIS
ul. Ostrowiecka 25
27-200 Starachowice
REGON: 260458690
NIP: 6641907441

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez http://romek-elektro.pl/

Sklep http://romek-elektro.pl/ zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

Inne

Polityka ochrony danych osobowych w sklpie online jest zgodna z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 41-261-17-40 lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.