Ostrowiecka 25, 27-200 Starachowice
41-261-17-40
663476167 lub 608362216

SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD

SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD
  • SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD
  • SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD
  • SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD
  • SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD

SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD

240.00zł
SKU : SPAWARKA INWENTOROWA BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD

Ilość:

SPAWARKA INWENTOROWA renomowanej firmy BLACK 250A Z WYŚWIETLACZEM LCD

SPAWARKA BLACK TO -Kompaktowa lekka i ergonomiczna, do ręcznego spawania łukowego za pomocą elektrod w otulinie, do zastosowania w domu, garażu, warsztacie lub gospodarstwie. Przeznaczona do spawania elektrodami otulinowymi stali nierdzewnej, miedzi, stali kotłowej, stali konstrukcyjnych zwykłych i o podwyższonej wytrzymałości.

Spawarka wyposażona jest w wentylator chłodzący, układy elektroniczne, a także czujnik termiczny zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

 

Innowacyjne rozwiązania

Wysokowydajny inwerter zapewnia trwały łuk elektryczny. Źródło zasilania elektrycznego zbudowane z wysokowydajnego prostownika IGBT (nowsza kontynuacja technologi MOSFET), zapewniającego niską masę urządzenia i wysoką bezawaryjność. 

Spawarka BLACK wykorzystuje zaawansowaną technologie spawania PWM. Technologia PWM pozwala na wytworzenie potężnej energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania i cięcia.

Przemyślane działania

Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego urządzenia MMA 250A IGBT nadają się idealnie do prac w terenie, nawet z długimi kablami zasilającymi. Lekka, zwarta konstrukcja, sprawia że urządzenie jest wyjątkowo mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach. Cały potrzebny sprzęt, można zabrać ze sobą jedną ręką.

Zabezpieczenie termiczne  oraz odpowiedniej wielkości radiatory odprowadzające ciepło na zewnątrz

2. Idealnie dobrane kondensatory temperaturowe Niektórzy producenci zaniedbują tą istotna kwestię zakładając zwykłe nie temperaturowe kondensatory które po czasie wysychają tracąc pojemność. Marka BLACK ma doskonale dobraną elektronikę zastosowanie kondensatorów o temperaturze 105 stopni świadczy również o tym że urządzenie nie grzeje się nadmiernie. W niektórych modelach zakładane są kondensatory powyżej 100 stopni co z kolei wskazywać może na nadmierne grzanie się spawarek. W spawarce BLACK problem przegrzewania został wyeliminowany dzięki  zastosowaniu dużej płyty głównej z  mocną elektroniką

3. Technologia PWM pozwala na wytworzenie potężnej energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania i cięcia. Dzięki wykorzystaniu tej technologii waga oraz objętość centralnego transformatora została znacznie zmniejszona, a wydajność poprawiona o ponad 30%.

4.Nawet tak proste detale jak złączki wewnątrz spawarki, są powlekane  lakierem, aby nie rozłączyły się przypadkowo podczas wstrząsów.

 

DANE TECHNICZNE:

Napięcie - 230 V

Częstotliwość - 50 Hz

CHŁODZENIE WENTYLATOR

Prąd spawania - 20 - 250 A

Elektroda 2,5 - 4 mm

MAX. POBÓR PRĄDU 9,4KVA

WAGA 4,6KG

WYMIARY : 460X260X340MM

KLASA IZOLACJI H

CYKL PRACY NA MAX. PRĄDZIE 60%